جمعه , 3 اسفند 1397
نیکا وب
نیازمندیها
اعلان
خانه » امکانات سایت

امکانات سایت

وبسایت IBPC  با اهداف خدمات تبلیغاتی در فضای مجازی و پیشبرد اهداف الکترونیکی در دنیای مجازی راه اندازی شد و هم اکنون با مدیریت جدید و تیم حرفه ای در امر تبلیغات اینترنتی آماده پاسخگویی به شما کاربران محترم برای سفارش آگهی می باشد.مرکز توسعه تجارت صنعت ایرانیان

به دلیل افزایش بی رویه سایت های تبلیغاتی و نداشتن هدف مشخص در آن ها و به دنبال آن سر در گمی مشتریان برای انتخاب وبسایت مناسب برای سفارش تبلیغات، سعی بر آن شدیم که با راه اندازی این سایت و با ایجاد یک سری امکانات ویژه و جدید، تمام خواسته های یک آگهی دهنده را برطرف نماییم.

 

این امکانات عبارتست از :

1- ایجاد صفحه ای مجزا برای آگهی دهنده برای معرفی کامل محصولات و خدمات او بدون محدودیت و بدون تبلیغات اضافه از سوی دیگر آگهی دهندگان:

به این صورت که هر آگهی دهنده در وبسایت IBPC میتواند برای خود یک صفحه مجزا داشته باشد و در آن به معرفی کامل محصولات و خدمات و برند خود بپردازد و از این نظر هیچ محدودیتی نداشته باشد.این صفحه اختصاصی است و فقط شامل اطلاعات این کاربر است و هیچ گونه تبلیغات از سوی دیگر آگهی دهندگان در آن دیده نمیشود.

2- ایجاد گالری تصاویر محصولات برای هر آگهی دهنده:

با این ویژگی، آگهی دهنده میتواند 12 تا 15 عکس از محصولاتشان را روی صفحه اختصاصی خود با عنوان گالری محصولات برای مشتریان خود به نمایش بگذارد.

3- ایجاد اسلاید شو برای هر آگهی دهنده (جدید) :newww

یکی از قابلیت های جدیدی که برای آگهی دهندگان تعبیه شده است ایجاد اسلاید شو برای آگهی دهندگان است.تفاوت این ویژگی با “گالری تصاویر محصولات” در این است که عکس ها به صورت اتوماتیک و با افکت هایی زیبا عوض میشوند.این ویژگی زیبایی دو چندانی را به صفحه اختصاصی آگهی دهنده میبخشد.

برای دیدن نمونه اسلاید شو که روی صفحه اول این سایت تعبیه شده است کلیک کنید

4- امکان گذاشتن کاتالوگ محصولات آگهی دهنده برای دانلود (جدید) :newww

از دیگر قابلیت های جدید و پرکاربردی که برای این سایت در نظر گرفته شده است این است که آگهی دهنده میتواند کاتالوگ محصولات و خدمات خودش را در قالب یک فایل با فرمت pdf. برای ما ارسال کند.در اسرع وقت این فایل در صفحه اختصاصی او با عنوان “دانلود کاتالوگ محصولات آگهی دهنده” برای دانلود در معرض عموم قرار میگیرد.این قابلیت به آگهی دهنده کمک میکند بتواند دیگر محصولات و خدماتش را به طور کامل به همراه جزئیات به مشتریان خود معرفی کند و از این نظر هیچ گونه محدودیتی را نداشته باشد!

5- امکان گذاشتن نقشه شرکت یا کارخانه آگهی دهنده در صفحه اختصاصی او (جدید) :newww

یکی از امکانات جدید دیگر، امکان گذاشتن نقشه محل کار آگهی دهنده در صفحه اختصاصی او میباشد.این نقشه که از سایت بزرگ “گوگل مپس” گرفته میشود ابن امکان را به مشتریان آگهی دهنده میدهد تا درک درستی را از محل دقیق شرکت یا کارخانه و یا مکان آگهی دهنده پیدا کند و به راحتی آدرس شما را از روی نقشه پیدا کند! لازم به ذکر است این نقشه برای هر استان و هر شهر به طور دلخواه و جداگانه در صورت نیاز به صفحه آگهی دهده اضافه میشود.     نمونه:     استان تهران          استان اصفهان

6- قابلیت گذاشتن کد QR برای هر آگهی دهنده (جدید) :newww

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با توسعه گوشی های هوشمند استفاده از کدهای QR فراگیر شده است.ممکن است تاکنون مطالبی را درمورد کد QR (کد کیو آر) شنیده باشید.کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم به متن، ایمیل، وب سایت، شماره تلفن و… لینک میشود. حتی ممکن است  با اسکن کد QR به سایت مربوطه وصل شوید! کد QR این ویژگی را دارد که تنها  با یک اسکن از راه دور، تأثیر عمده ای بر تبلیغات، بازاریابی و خدمات به مشتریان داشته باشد و حجم اطلاعات مشخصی از محصول را به سادگی بدست مشتریان برساند!

برای این منظور کافی است نرم افزار Barcode Scanner را روی گوشی هوشمند خود (مثل آی فون، آندروید یا بلک بری) نصب کنید و با استفاده از دوربین موبایل  خود کد QR را اسکن کنید تا گوشی شما به طور خودکار داده های کد گذاری شده را برای شما رمزگشایی کند! سپس به راحتی و با یک کلیک وارد وبسایت شخص مورد نظر شوید، یا شماره تماس شخص را به همراه دیگر مشخصات تنها با زدن یک کلیک در گوشی خود ذخیره کنید، با او تماس بگیرید، ایمیل بدهید و یا اس ام اس دهید!

پس IBPC این قابلیت را برای همه آگهی دهندگان قرار داده تا آن ها را به سمت بازاریابی هدفمند و راحتی مشتریان با این تکنولوژی سوق دهد!

برای نمونه، بعد از این که نرم افزار Barcode Scanner  را روی گوشی هوشمند خود نصب کردید، آن را اجرا کنید و با دوربین موبایل خود، کد QR زیر را که مربوط به وبسایت ما هست را اسکن کنید تا همه اطلاعات ضروری ما روی گوشی شما ظاهر شود! حالا میتوانید  با یک کلیک  : به وبسایت ما متصل شوید، شماره تماس ما را در گوشی خود ذخیره کنید، با ما تماس بگیرید و یا به ما ایمیل بدهید!!!

کد QR مرکز توسعه تجارت صنعت ایرانیان:

کد QR وبسایت مرکز توسعه تجارت صنعت ایرانیان

مرکز توسعه تجارت صنعت ایرانیان