دوشنبه , 5 فروردین 1398
نیکا وب
نیازمندیها
اعلان
خانه » تعرفه ها و روش های پرداخت

تعرفه ها و روش های پرداخت

تعرفه های آگهی ویژه

تعرفه های آگهی ویژه در IBPC به همراه تخفیف های استثنایی !

 

 همان طور که در جدول تعرفه ها مشاهده میکنید :

  • برای آگهی های ویژه 9 ماهه علاوه بر تخفیف قیمت، یک آگهی ویژه 1 ماهه به صورت رایگان لحاظ شده است .
  • برای آگهی های ویژه 12 ماهه علاوه بر تخفیف قیمت، یک آگهی ویژه 3 ماهه به صورت رایگان لحاظ شده است .

 نکته :

1- تعداد ستاره ها نشان دهنده طرح انتخابی کاربران و میزان تخفیفات اعمال شده نسبت به قیمت واقعی هستند.

به عبارتی:   تعداد ستاره های بیشتر = بیشتر بودن تخفیفات لحاظ شده و ارزش بالاتر

2- پیشنهاد ما به کسانی که برایشان مهم است در نتایج اولیه گوگل قرار بگیرند این است که حداقل طرح 3 ماهه را انتخاب نمایند. طبیعی است هر چه تعداد ماه های بیشتری را انتخاب نمایید، شانس شما برای نمایش آگهی تان در صفحه اول گوگل بالاتر میرود !

 

 

روش های پرداخت:

 

روش اول : واریز به حساب از طریق کارت به کارت

چنانچه شما داراي کارتهای شتاب هستيد و قصد واريز تعرفه آگهي را از طريق دستگاههاي خود پرداز عابر بانک داريد ، مي توانيد بدون مراجعه به بانك و حتي در ساعات و روزهاي تعطيل اقدام به پرداخت وجه مورد نظر نماييد. با مراجعه به نزديكترين شعبه خود پرداز عابر بانک بانك ملي/ملت یا بانكهاي عضو سيستم شتاب بدون داخل شدن در بانك، وجه خود را به صورت زير پرداخت كنيد.
پس از ورود كارت به دستگاه خودپرداز عابر بانک و زدن رمز عبور خود، از منوهاي موجود ابتدا “انتقال وجه” و سپس “به كارت ديگر” را انتخاب كنيد. در صفحه‌اي كه ظاهر مي شود، مبلغ را به ريال وارد كنيد. بطور مثال 500000 ريال و كليد ورود را بزنيد . سپس شماره كارت مورد نظر از شما خواسته مي شود كه بايد شماره زير را وارد كنيد.

 

شماره کارت بانک ملی : 1086 – 4722 – 9918 – 6037 (عدد 16 رقمی)

به نام:  سجاد همت یار

 

 

 

 

و كليد ورود را بزنيد. در مرحله آخر خود پرداز عابر بانک از شما مي‌پرسد آيا مطمئن به انتقال وجه به حساب ” سجاد همت یار” مي‌باشيد، كه با انتخاب كليد “بلي” با انتقال وجه موافقت مي‌كنيد .
خودپرداز با چاپ رسيد ، شما را از انتقال وجه مطمئن مي‌كند. اين رسيد شامل شماره ارجاع ، مبلغ انتقالي و شماره حساب و كارت دريافت كننده مي‌باشد. درخط دوم رسيد چاپي، “شماره ارجاع” درج شده است.

سپس از طریق منوی ” ثبت آگهی ” مبلغ و شماره ارجاع پرداخت خود با انتخاب بانک پرداختی و دیگر اطلاعات خواسته شده کامل نمایید.

ما پس از رویت وجه واریز شده و اطلاعاتتان ،آگهی شما را پس از مدت کوتاهی – توسط اپراتور سایت – تایید و در سایت نمایش خواهیم داد.

توجه: 

دارندگان کارتهای بانک ملی می توانند با کلیک بر روی لوگوی زیر، به صورت آنلاین از طریق عملیات انتقال وجه ( کارت به کارت ) اینترنتی؛ اقدام به پرداخت وجه نمایند.

روش دوم : واریز به حساب از طریق شماره حساب

با مراجعه به نزديكترين شعبه بانك ملي ايران، مبلغ مورد نظر را طبق تعرفه تعيين شده به حساب کارت هوشمند بانك ملي ايران سيبا به شماره 0304251853009 در وجه سجاد همت یار بپردازيد.

و سپس از طریق منوی ” ثبت آگهی ” مبلغ و شماره فیش پرداخت خود را با انتخاب بانک پرداختی و دیگر اطلاعات خواسته شده کامل نمایید.

ما پس از رویت وجه واریز شده و اطلاعاتتان ،آگهی شما را پس از مدت کوتاهی – توسط اپراتور سایت – تایید و در سایت نمایش خواهیم داد.

روش سوم : انتقال وجه بین بانکی (ساتنا): 

بعد از واریز وجه مورد نظر به حساب ملی با استفاده از شناسه حساب بانکی شماره پیگیری، مبلغ و تاریخ پرداخت و دیگر اطلاعات خواسته شده را از طریق منوی ” ثبت آگهی ” کامل نمایید.

شناسه شبا حساب متمرکز:     IR15 0170 0000 0030 4251 8530 09      به نام : سجاد همت یار

ما پس از رویت وجه واریز شده و اطلاعاتتان ،آگهی شما را پس از مدت کوتاهی – توسط اپراتور سایت – تایید و در سایت نمایش خواهیم داد.

روش چهارم: واریز به حساب از طریق سایت بانک ملی ایران

کاربرانی که از خدمات سيستم بانکداري اينترنتي بانک ملی ایران استفاده میکنند می توانند با مراجعه به لینک

https://saba.bankmelli-iran.com/Home.jsp

بصورت کاملا آنلاین مبلغ مورد نظر خود را به

شماره حساب 0304251853009 در وجه سجاد همت یار بپردازند.

 

شما می توانید هر زمان در مورد پرداخت؛ پرسشی داشتید، با شماره تلفن ۰۹۱۳۰۸۲۶۹۵۹ تماس بگیرید و یا پیام خود را از طریق منوی / تماس با ما / ارسال نمایید.