جمعه , 3 اسفند 1397
نیکا وب
نیازمندیها
اعلان
خانه » درباره ما

درباره ما

IBPC-logo

وبسایت IBPC با اهداف خدمات تبلیغاتی در فضای مجازی و پیشبرد اهداف الکترونیکی در دنیای مجازی راه اندازی شد و هم اکنون با مدیریت جدید و تیم حرفه ای در امر تبلیغات اینترنتی آماده پاسخگویی به شما کاربران محترم می باشد.

مهم ترین استفاده ها در درج آگهی و تبلیغات :

آگهی خرید کالا و یا آگهی فروش کالا

برطرف نمودن نیاز روز

برند نمودن و افزایش مارک و نام تجاری

فروش بیشتر و کسب سود

مزایای وبسایت ما نسبت به سایر رقبا:

1- اولین و مهم ترین علل برتری نسبت به دیگر سایت های تبلیغاتی، تخصصی بودن این سایت در زمینه صنعت میباشد!

همان طور که میدانید یکی از اصول حرفه ای در تعیین روش تبلیغ خوب و مؤثر این است که : شما باید در جایی به تبلیغات بپردازید که بیشتر بازدیدکنندگان آن تبلیغ، مخاطبان محصولات، خدمات یا توانمندیهای مختص حرفه شما باشند!

وقتی که بازدید کنندگان برای شما مهم باشند ، مسلما بازدید کنندگان هدف دار برای شما واقعا مهم هستند!

همان طور که در جریان هستید بسیاری از سایت های تبلیغاتی فقط در یک زمینه خاص به تبلیغات نمی پردازند! عموماً در همه زمینه ها از جمله : صنعت ، املاک ، خدمات مسافرتی ، ارتباطات ، بازار کار و سرمایه و … فعالیت میکنند.

اما برعکس وبسایت IBPC فقط و فقط در زمینه صنعت فعالیت میکند.این تخصص گرایی باعث میشود مشتریان و بازدیدکنندگان محصولات شما دقیقاً مرتبط با گرایش صنعت باشند، و این یعنی تبلیغ مؤثرتر!

مرکز توسعه تجارت صنعت ایرانیان در راستای تحقق اهداف صنعتگران ایرانی به منظور فروش بیشتر محصولات و خدمات صنعتگران،سعی بر این دارد که با کم ترین هزینه و امکانات و قابلیت های بی نظیر موجب پیشرفت در کار و صنعت ایرانیان عزیز باشد.

2- دومین علل برتری نسبت به سایر رقبا، هزینه های بسیار پایین تر ، عدم برتری یکی بر دیگری ، امکانات و قابلیت های فراوان از جمله : اسلایدر محصولات برای هر نفر ، گذاشتن لینک دانلود کاتالوگ محصولات شما با فرمت pdf ، و امکانات بی نظیر دیگر میباشد.

منظور از عدم برتری یکی بر دیگری آن است که : همه آگهی ها در وبسایت ما ویژه هستند و قیمت هر آگهی برای همه یکسان است.و از این جهت شرایط برای همه درخواست کنندگان یکی است و هیچ تبلیغ کننده ای بر دیگری برتری ندارد! به عنوان مثال همه درخواست کنندگان ثبت آگهی 1 ماهه دارای شرایط یکسان هستند و همه میتوانند از همه امکانات سایت استفاده کنند. (مساوات و عدالت میان همه تبلیغ کنندگان در این سایت)

این در حالی است که در دیگر سایت های تبلیغاتی مثلا طرح 1 ماهه بسته به نوع امکانات درخواست کننده قیمت های متفاوتی دارد ولی این جا همه به طور مساوی از همه امکانات سایت ، استفاده میکنند!

تفاوت در قیمت آگهی ها فقط و فقط در انتخاب طرح آگهی میباشد : 1 ماهه یا 3 ماهه یا 6 ماهه و یا 1 ساله. امکانات طرح 1 ساله همان امکانات طرح 1 ماهه است ولی به لحاظ قیمت ، طرح 1 ساله طبیعتاً به صرفه تر است ( 1ماهه : 15 هزار تومان – – – – > 12 ماهه : 15000×12=180000 تومان باید باشد،در حالی که طرح 12 ماهه 110 هزار تومان میباشد. 70 هزار تومان تخفیف برای 1 ساله/و به همین ترتیب برای دیگر طرح ها)

کلمات کلیدی:

نیازمندیها,آگهی رایگان,درج آگهی رایگان,تبلیغات رایگان,ثبت آگهی,درج آگهی ویژه,ثبت آگهی ویژه,ثبت آگهی لوازم صنعتی,بهترین سایت نیازمندی

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*